Gümüş Halı Yıkama

Gümüş Halı Yıkama Hizmetleri

  • Halı Yıkama
  • Koltuk Yıkama
  • Yatak – Yorgan Yıkama
  • Stor perde Yıkama

Tüm bu hizmetleri sizlere hijyenik ve profesyonel bir şekilde hazırlamaktayız. 2011 yılından itibaren halı yıkama sektörünün öncü firması olan Gümüş Halı Yıkama, hizmetlerinden memnun kalmadığınız takdirde tekrar temizleme hizmeti sağlamaktadır. Hizmet kalitesine güvenen Gümüş Halı Yıkama, yaptığı hizmetin her zaman yanındadır.

Esenyurt Halı yıkama

Halı yıkama ve koltuk yıkama hizmetleri sizlere nasıl sağlıyoruz?

Halı yıkama hizmetini, kapınızdan çalışma arkadaşlarımız halılarınızı alıp makbuzunuzu size teslim eder. Halıların alındıktan sonra Gümüş Halı Yıkama Fabrikasına getirilir.

Fabrikamızda otomatik makinalarımız tarafından el değmeden temizliği gerçekleşir. Bu temizlik esnasında ise kaliteli halı yıkama şampuanları kullanılır.

Halılarınız yıkandıktan sonra, kurutma makinamızdan geçer. Bu makinamız da halılarınız sularından arıdırılır. Halılarınızı arındırma işlemi tamamlanınca, halıların kuruması için askılarda durulama odalarımız da bekletilir.

Halılarınız şeffaf poşet ile korunarak adresinize teslim edilir.

Gümüş Halı Yıkama Koltuk Yıkama Hizmetini Hakkında Bilgi

Gümüş halı yıkama yerinde koltuk yıkama hizmeti de vermektedir. Bu işlem son teknoloji halı yıkamamız ile garantili bir temizlik hizmeti sunmaktayız.

Yerinde koltuk yıkama hizmetinde dikkat edilmesi gereken önemli husus koltuklarınız kumaşıdır. Koltuğunuzun kumaşına göre koltuk yıkama şampuanı seçilir.

Koltuğunuz ilk önce temizlenerek tozu alınır. Daha sonra ise derinlemesine temizlik yapılır. Koltuğunuz yıkanıp temizlendikten sonra varsa koltuğunuzdaki çıkmayan lekeler için özel leke sökücülerimiz ile bu lekeleri çıkarıyoruz.

Siz de Gümüş Halı Yıkama, hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın