Halı Yıkama

Halı Yıkama

8 yıldır Halı Yıkama sektöründe olan firmamız, tecrübeli ekibi ve sektör deneyimi ile sizlere hizmet vermektedir. Halılarınız dekorasyonun en önemli parçalarından bir tanesidir. Halılarımız mikrop birikimine en fazla maruz kalan eşyalarımız arasında ilk sırada yer alır.

Halıların sık havları, tozlar ve bakteriler için oldukça uygun bir gizlenme ortamıdır. Evde tam bir hijyen için halıların 6 ay ile 1 yıl arasında temizlenmesi gerekmektedir. Özellik ile evde, evcil hayvan besliyenlenlerin bu süreleri 6 ayda tutmasında yarar vardır. Yine 6 ay da bir halılarınızı temizlemesini tavsiye ettiğimiz kişiler, çocuklu ailelerdir. Çocuklu ailelerin de halılarını 6 ayda bir yıkamaları hijyen ve sağlık açısında son derece önemlidir.

Halı Yıkama işlemini kol gücü ile sağlamanız maalesef yeterli bir temizleme sağlamamaktadır. Halıları tozlu iken ıslatmak, tozların su ile birleşerek halıya yapışmasına neden olur. Bu şekilde tozların halıdan arınması neredeyse imkansız bir durumdur . Halıların tam anlamı ile temizliği için, profesyonel halı yıkama hizmetine ihtiyacınız bulunmaktadır.

Gümüş Halı Yıkama olarak son teknoloji halı yıkama makinalarında sizlere bu hizmeti gerçekeleştiriyoruz.

Call Now ButtonHemen Arayın