Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Ofisiniz de ve evleriniz de bulunan stor perde yıkama ve zebra perdeleriniz firmamızda son sistem makinalar ile özenle yıkanmaktadır.

Stor perde yıkamasında kullandığımız araçlarımız ve uzman elemanlarımız ile adresinize geliyor, stor ya da zebra perdelerinizi yerinde inceliyoruz. Üstelik bu hizmetimiz için sizden hiçbir ek ücret talep etmiyoruz.

stor-perde-yikama
stor-perde-yikama

Stor Perde Yıkama İşlemleri

Stor perde yıkama işlemine başlamadan önce, perdelerinizin yıkanmaya uygun olup olmadığını belirliyoruz. Yıkanmaya uygun olan stor perdeleriniz için metrekare üzerinden fiyat teklifimizi sunuyoruz.

Teklifimizi uygun bulmanız halinde stor perdelerinizi yerinden sökümünü gerçekleştiriyoruz. Çıkartılan stor perdeleriniz Gümüş Halı Yıkama Fabrikası’na getiriliyor. Burada stor perdelerinizin temizleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Kuruduktan sonra ise Gümüş Halı Yıkama Fabrikasından, adresinize  getiriyoruz. Size uygun olan zamanda evinize gelerek tertemiz olan stor perdelerinizi eskisi gibi yerlerine monte ediyoruz.

Stor perde yıkama hizmeti tamamen profesyonel bir şekilde son sistem perde yıkama makinalarında yıkanmaktadır. Tamamen saf ve organik temizleme ürünleri kullanmaktayız. Verdiğimiz hizmet hem temizleme açısından, hem de ürün deforme açısından garantilidir. Memnun kalmamanız durumunda tekrar yıkama hizmeti vermekteyiz.

Stor perdeleriniz, profesyonel montaj ekiplerimiz tarafından takılmaktadır ve ilk günkü kadar temiz bir şekilde size teslim edilmektedir.

Stor perde yıkama hizmetleri için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın